SBS BAGHETA CU UNT SI USTUROI 175 GR, 1PG X 55 BUC
223000
•
175 Net weight/volume
| Allergens |
|---|
| Cereals containing gluten |
| Lactose |
| Milk |
| May contain traces of |
|---|
| Eggs |
| Mustard |
| Sesame seeds |
| per 100 g | |
|---|---|
| Energy, kJ | 332 kcal |
| Energy, kJ | 1391 kJ |
| Fat | 15 g |
| Fat of which is saturated acids | 6.4 g |
| Carbohydrate | 41 g |
| Carbohydrate of which sugar | 0.89 g |
| Fibre | 2.1 g |
| Protein | 7.2 g |
| Salt | 1.7 g |
| Country of origin | Lithuania |
| Manufacturer | Romania |